WTC '78 werkt met een bestuur volgens de oprichtingstatuten. Daarnaast zijn er verschillende taken verdeeld in commissies. 

 

Bestuur 2024

Voorzitter Fabian Kuiper voorzitter@wtccoevorden.nl  
Secretaris Richard Tent secretaris@wtccoevorden.nl  
Penningmeester Ger Vos penningmeester@wtccoevorden.nl  
Sponsoring Ewald Jansen sponsoring@wtccoevorden.nl  
Kleding Alissa Smit kleding@wtccoevorden.nl  
Toertochten/ICW Martin Grummel toertochten@wtccoevorden.nl  

Wegkapiteincommissie 2024

Dennis de Jonge commissielid/wegkapitein
Roelienke Klaassen commissielid/wegkapitein
Peter Zwartscholten commissielid/wegkapitein
   
Hans Boer wegkapitein
Geert Gielen wegkapitein
Henk Koopman wegkapitein
Harald Guttink wegkapitein
Ger Vos wegkapitein
Bianca Schenkel wegkapitein
Henk Hazelaar wegkapitein
Bert Langeland wegkapitein
Martin Grummel wegkapitein
Niels Feijen wegkapitein
Fabian Kuiper wegkapitein



Terug naar Cluboverzicht